Scanfil Poland Sp. z o.o.

BRYGADZISTA

Od: Scanfil Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mysłowice k. Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy, to:

  • Nadzorowanie realizacji zleceń produkcyjnych z założeniami czasowymi, jakościowymi i materiałowymi
  • Organizowanie pracy działu
  • Motywowanie pracowników
  • Raportowanie wyników prac podległych pracowników
  • Współpraca z działami wewnętrznymi Firmy
  • Optymalizacja kosztów produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami liniowymi w firmie produkcyjnej
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Wysoko rozwinięte umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Doświadczenie w delegowaniu i zarządzaniu zespołem
  • Znajomość rysunku technicznego – mile widziana
  • Wiedza z zakresu wskaźników wydajnościowych produkcji
  • Wiedza z zakresu normowania czasu pracy- mile widziana
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość MS Office
  • Mile widziana znajomość systemu ERP

Oferujemy:

  • Dynamiczne, pełne wyzwań i możliwości środowisko pracy
  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości
  • Bogaty pakiet socjalny