Opis stanowiska pracy

  • zarządzanie grupą (Brygadą) podległych pracowników (do 20 osób, w tym operatorów, ustawiaczy, team leaderów).
  • zapewnienie realizacji wskaźników produkcyjnych w podległym obszarze,
  • planowanie pracy na podległej zmianie w oparciu o plan wysyłek.
  • odpowiedzialność za ograniczanie strat i kosztów produkcji,
  • stałe podnoszenie jakości, dyscypliny pracy oraz kwalifikacji podległych pracowników,
  • nadzór nad procesem szkolenia pracowników podległego obszaru
  • bieżąca kontrola dokumentacji jakościowo – procesowej w poszczególnych brygadach,
  • współpraca z Kierownictwem, zapewniająca optymalizację warunków pracy produkcji,
  • współpraca z działami wspierającymi w zakresie prawidłowego funkcjonowania podległej zmiany.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowiskach dozoru,
  • doświadczenie w zakresie kierowania grupą pracowników,
  • komunikatywność, zaangażowanie, rzetelność oraz terminowość.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • wysoce samodzielna pracę pozwalającą na samorealizację i rozwój
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji