BRYGADZISTA

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Grupa Akcja Job

LIBRA EUROPE - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

BRYGADZISTA

Miejsce pracy: STARA KAMIENICA (pow. jeleniogórski)

Zakres zadań:
- Koordynowanie pracy zespołu podległych pracowników
- Kontrola jakości wykonywanych zleceń w trakcie produkcji i po jej zakończeniu
- Odmeldowywanie zleceń

Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe, mile widziane techniczne
- Doświadczenie w zakresie spawania
- Umiejętność organizowania i kierowania pracę w dziale
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Gotowość do pracy w nadgodzinach

Warunki:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny, następnie na czas określony)
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.