Stelweld Sp. z o.o.

Brygadzista

Od: Stelweld Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jelcz - Laskowice, 55-230

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Kadra zarządzająca, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji

Jesteśmy kluczowym partnerem i dostawcą szerokiej gamy prostych i skomplikowanych konstrukcji metalowych dla największych światowych producentów z branż maszyn budowlanych, motoryzacyjnej, kolejowej, wydobywczej, dźwigów i podnośników dźwigowych, rolniczej oraz energii odnawialnej. Prowadzimy działalność gospodarczą od 1997 roku. W naszej firmie zatrudniamy ponad 550 pracowników. Wyroby eksportujemy między innymi do Szwecji, Niemiec, Francji, Belgii, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Brygadzista

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Opis stanowiska:

• Operatywne planowanie oraz koordynacja procesu produkcyjnego

• Kontrola i nadzór nad pracą maszyn (odpowiedzialność za pracę maszyn)

• Odpowiedzialność ilościowa oraz jakościowa w całym procesie produkcyjnym

• Rozwiązywanie problemów techniczno-maszynowych

• Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

• Stosowanie i przestrzeganie norm jakościowych

• Stosowanie i przestrzeganie norm bezpieczeństwa

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane w branży produkcyjnej

• Umiejętności planowania i organizowania pracy podległego personelu

• Wykształcenie min średnie

• Odpowiedzialność, sumienność

• Znajomość języka angielskiego (mile widziana)

Oferujemy:
• Warunki do rozwoju i samorealizacji
• Udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku
• Wyzwania zawodowe
• Dobrą atmosferę w pracy
• Dofinansowanie biletów do kina, teatru, wejścia na fitness itp.