Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.

Brygadzista

Miejsce pracy: Gliwice ( w pobliżu: Żory, Mikołów, Zabrze, Chorzów, Katowice, Bytom, Rybnik)

Hirschvogel Automotive Group zalicza się do największych producentów stalowych oraz aluminiowych części kutych. Ponad 4000 pracowników w ośmiu zakładach na całym świecie wytwarza części kute i komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego i jego dostawców.

W naszej fabryce w Gliwicach ponad 170 pracowników produkuje części dla branży Automotive z wykorzystaniem najnowszych technologii w dziedzinie kucia na ciepło.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Brygadzista

Opis stanowiska:

  • nadzór nad pracownikami na danej zmianie produkcyjnej
  • nadzór nad wykonaniem planu produkcji na poszczególnych maszynach oraz nad wykonaniem zadań na danej zmianie produkcyjnej
  • koordynacja działań pracowników produkcji, logistyki wewnętrznej i kontroli jakości
  • zapewnienie odpowiedniej jakości produkcji na danej zmianie produkcyjnej
  • płynne i efektywne przekazywanie zmian
  • nadzór nad wdrożeniem narzędzi Lean Manufakturingu na danej zmianie produkcyjnej (5S, SMED, standaryzacja)
  • nadzorowanie i egzekwowanie wykonywanych zadań

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne / mechaniczne (mile widziane)
  • min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość SAP
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność ustalania priorytetów, dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premii kwartalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego (w tym szereg szkoleń w kraju i za granicą), kursy językowe
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover)
  • dofinansowanie do karty Multisport Benefit
  • ZFŚS obejmujący również pracowników APT
Jesteś zainteresowany pracą w nowoczesnej, rozwijającej się firmie? Wyślij aplikację on-line jeszcze dziś!