Brygadzista w firmie produkcyjnej

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

90-350 ŁÓDŹ, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • współpraca z Kierownikiem w celu zaplanowania niezbędnych zasobów do zrealizowania planów produkcyjnych
  • współpraca z team leaderami
  • podejmowanie działań mających na celu ujednolicenie standardów pracy
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • egzekwowanie od pracowników przestrzegania i postępowania wg obowiązujących przepisów, procedur, regulaminów

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku, jedna zmiana
  • benefity takie jak: dofinansowanie do wakacji, paczki świąteczne
  • atmosferę współpracy i wzajemnego wsparcia

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. rok
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (ok. 35-40 osób)
  • podstawowa znajomość prawa pracy, przepisów BHP, PPOŻ i norm ISO
  • umiejętność rozwiązywania problemów, planowania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.