Brygadzista utrzymania czystości rejon Rybnika i południowego Śląska

Clar System S.A.

Rybnik i okolice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Brygadzisty / Pomocnika Kierownika Kontraktów.

Zadania:

- Pomoc kierownikowi kontraktów na obiektach, na których świadczona jest usługa utrzymania czystości - głównie rejon Rybnika oraz południowy rejon województwa śląskiego
- Zarządzanie podległymi osobami na obiektach - rozliczanie ewidencji czasu pracy, kontrola dokumentacji
- Czuwanie nad prawidłowym zaopatrzeniem w środki chemiczne

Wymagania

- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
- Umiejętność pracy pod presją czasu w zadaniowym czasie pracy
- Umiejętność kierowania zespołem pracowników
- Wykształcenie średnie lub wyższe
- Doświadczenie w branży utrzymania czystości – mile widziane
- Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód

Oferujemy:

- Interesującą prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach
- Adekwatne do stanowiska warunki płacowe z możliwością premii oraz korzystania z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu: <br/> <br/> - T... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca