Brygadzista Stolarz - Szwecja

RECONNECT

Malmo / Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, polskiego podwykonawcy szwedzkiej firmy budowlanej która realizuje projekty mieszkaniowe na terenie południowej Szwecji, szukamy obecnie Brygadzistę Stolarza.

Na tym stanowisku będziesz odpowiadał za wykonywanie obowiązków stolarza, za realizację prac w ustalonych terminach oraz nadzór nad pracą całego zespołu (12 osób). Będziesz też pełnił funkcję łącznika między brygadą oraz szwedzkim zarządem budowy.

Oferta

  • Stawka - zależna od oczekiwań finansowych, do uzgodnienia
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Ponadto pracodawca zapewnia ubrania robocze, przejazdy na miejscu w Szwecji oraz przejazd z Polski do Szwecji.

Możliwość rozpoczęcie projektu od zaraz!

Wymagania

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie stolarza/cieśli konstrukcyjnego
  • Doświadczenie co najmniej 3 lat w prowadzeniu brygad do 20 osób
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie z pracy w Skandynawii

Prosimy o aplikowanie wypełniając formularz CV w linku poniżej

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie