Brygadzista Stolarz - mistrz stolarski

IPF GROUP S.A.

Kórnik, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta nowoczesnego zakładu tapicerskiego z okolic Kórnika poszukujemy osoby, która zabezpieczy dobrą organizację działu oraz zapewni ciągłość produkcji a także umiejętnie zarządzi podległym personelem.

Obok podstawowych umiejętności jak :

- obsługa maszyn i urządzeń stolarskich
- cięcie i zbijanie elementów z drewna i płyty (mdf, hdf)

osoba ta będzie odpowiedzialna za :

- opracowywanie nowych wzorów – konstrukcje stelaży do mebli tapicerowanych
- organizacja pracy działu stolarnia
- planowanie procesu produkcji w dziale na podstawie listy zleceń
- podział zadań dla pracowników stolarni i kontrola ich wykonania (jakościowa i ilościowa)
- dbałość o maszyny i urządzenia, bieżąca konserwacja, zgłaszanie awarii i zapotrzebowania na serwis

Wymagania

- doświadczenie w stolarstwie najlepiej w zbijaniu stelaży do mebli tapicerowanych
- doświadczenie lub predyspozycje w zarządzaniu ludźmi (np. jako brygadzista)

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 200PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od efektywności zarządzania procesem produkcyjnym
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji