Human & Hunter Sp. z o.o.

Brygadzista Sitodruku

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta z branży logistycznej poszukujemy pracownika na stanowisko BRYGADZISTA SITODRUKU.

OPIS STANOWISKA:

  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu w Dziale Sitodruku;
  • Ustalanie pracy podległym pracownikom;
  • Kontrola jakości, wydajności pracy wykonywanej przez podległych pracowników;
  • Tworzenie raportów wewnętrznych;
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych, praca nad optymalizacją.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dobra znajomość obsługi komputera;
  • Umiejętność organizacji swojego czasu i pracy zespołu;
  • Zdolności organizacyjne i nastawienie na realizację celów;
  • Zaangażowanie, chęć do nauki;
  • Samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość obsługi i budowy maszyn do sitodruku i technologii sitodruku.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę;
  • Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego;
  • Przyjazna atmosfera;
  • Praca w dużym, międzynarodowym środowisku;
  • Zapewnione narzędzia pracy;
  • Liczne benefity, kata Medicover, karta Multisport;
  • Opieka medyczna.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.