Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.

WRO-SYSTEM - jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz na statkach.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Brygadzista robót elektrycznych

Nr. ref.: 09/2018

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

  • Przydzielanie obowiązków Elektrykom oraz nadzorowanie ich pracy,
  • Zarządzanie stanem magazynowym na budowie, sporządzanie zamówień i odbiór materiałów,
  • Ewidencja czasu pracy,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Współpraca z administracją oraz Kierownikiem Kontraktu.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w branży elektrycznej na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia SEP kat. E + D,
  • Znajomość języka niemieckiego (lub j. angielskiego) na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji wykonawczej,
  • Znajomość pakietu MS Office na dobrym poziomie (zwłaszcza Excel),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

  • Pracę delegacyjną na terenie Niemiec w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Samodzielne stanowisko pracy oraz odpowiedzialne zadania,
  • Zakwaterowanie oraz transport na miejsce pracy,
  • Udział w szkoleniach,
  • Wyposażenie w ubiór roboczy oraz narzędzia,
  • Wysokie wynagrodzenie.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV i zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy