Brygadzista Robót Elektrycznych

ACE Instal Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

-nadzór nad pracą pracowników ACE Instal oraz pracami firm podwykonawczych , -zamawianie niezbędnego materiału potrzebnego do prowadzenia robót,
-nadzór nad mieniem firmy np. narzędzia itp. ,
-koordynacja prac z innymi firmami pracującymi na budowie

Wymagania

• Kierowanie robotami elektrycznymi na obiekcie
• Uprawnienia SEP kat. E,D,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego,
• Doświadczenie przy pracach elektrycznych,
• Umiejętność podłączania urządzeń elektrycznych i rozdzielnic,
• Mile widziane uprawnienia UDT na podnośniki koszowe

Oferujemy:
• Darmowe zakwaterowanie oraz transport na miejsce pracy,
• Wyposażenie w ubiór oraz narzędzia,
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w pełnym wymiarze godzin,
• Szkolenia pracowników,

Prezentacja firmy

ACE Instal Sp zo.o. jest firmą działającą na rynku projektowania oraz wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne