Brygadzista przy produkcji drutów zbrojeniowych - stawka od 15,24 EUR brutto/h - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Meulebeke, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Meulebeke, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Brygadzista dla belgijskiej firmy zajmującej się produkcją drutów zbrojeniowych.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się nadzorowaniem pracy zespołu oraz wykonywaniem innych prac przy produkcji drutów zbrojeniowych.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem
  • zaangażowanie i sumienność w wypełnianiu powierzonych zadań

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15,24 EUR brutto/h wzbogacone dodatkami zmianowymi (stawka przy zmianach dziennych to 16,76 EUR brutto, stawka przy zmianach nocnych 18,28 EUR brutto/h)
  • 13. pensję (premię roczną)
  • kartę paliwową za wyjazd własnym samochodem oraz dodatek amortyzacyjny w wysokości 100 EUR brutto/mies. za podwożenie innego pracownika
  • system poleceń - 50 EUR netto za polecenie innego pracownika (po przepracowaniu przez niego pełnego miesiąca)
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy