Brygadzista/prowadzący zmianę (m/k)

OTTO Work Force

Kędzierzyn Koźle, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kędzierzyn Koźle

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Nr. Ref: SM/BPZ/10/2016

Opis stanowiska
- samodzielne prowadzenie zmiany w systemie 4-ro brygadowym
- utrzymywanie pracy maszyn w ruchu ciągłym
- nadzór nad pracownikami i realizacją planu produkcji
- aktywna współpraca z pracownikami w obrębie własnego działu oraz innymi działami w zakładzie
- realizowanie bieżących zadań powierzonych przez przełożonych

Oferujemy
- pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
- dynamiczne środowisko pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość uczestnictwa w szkoleniach związanych z tematyką zawodową

- doświadczenie w kierowaniu zespołem
- znajomość podstaw mechaniki i automatyki
- dyspozycyjność, energia i inicjatywa
- bezkonfliktowość i umiejętność do pracy w grupie
- wysoki stopień motywacji
- zamieszkanie w Kędzierzynie-Koźlu lub najbliższych okolicach

Dodatkowymi atutami będą
- doświadczenie w pracy na liniach automatycznych
- znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
- znajomość języka obcego : angielski/niemiecki

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
Tel.77 407 94 71
lub o przesyłanie aplikacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.