Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• zarządzanie około 10-osobowym zespołem
• organizowanie, planowanie i kontrola procesu produkcyjnego na swojej zmianie
• dbanie o terminowość, efektywność oraz jakość pracy
• udoskonalanie procesu produkcji, podnoszenie wydajności, wprowadzanie usprawnień
• odpowiedzialność za całokształt dokumentacji sporządzanej na swojej zmianie.

Wymagania

Wymagania:

• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych,
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
• umiejętności organizacyjne oraz predyspozycje do zarządzania ludźmi
• silna motywacja do pracy
• umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji pod presją czasu

Hala produkcyjna znajduje się w Sosnowcu

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą produkcyjną.<br/><br/>WYKONUJEMY:<br/> konstrukcj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji