KAEM Sp. z o.o. Sp. k.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową o polskim kapitale. Jako największy w Polsce dystrybutor oraz producent artykułów remontowo-budowlanych osiągnęliśmy pozycję lidera rynku. Działamy również na arenie międzynarodowej dystrybuując nasze produkty w kilkudziesięciu krajach. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Brygadzista Produkcji

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Nadzór nad zespołem pracowników
  • Planowanie zadań dla podległego zespołu
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów i wprowadzanie korekt w celu spełnienia norm jakości
  • Rozliczanie zużytego surowca
  • Analiza wad w procesie
  • Praca według norm i standardów firmy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Perspektywy rozwoju zawodowego