Opis stanowiska pracy

• koordynacja pracy dużych grup pracowników produkcji roślinnej,
• codzienny rozdział prac pomiędzy członków zespołu,
• kontrola terminowości i jakości wykonania zadań,
• nadzór nad dyscypliną na stanowiskach pracy

Wymagania

• umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących,
• doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników w firmie produkcyjnej,
• umiejętności organizacyjne,
• zdolność do efektywnego rozdziału prac na podległych pracowników,
• nastawienie na wysoką jakość pracy,
• odpowiedzialność za wymogi jakościowe produktów gotowych,
• dyspozycyjność do pracy,
• znajomość Microsoft Office,
• mile widziana znajomość języka rosyjskiego

Prezentacja firmy

Poland Plants Sp. z o. o., jest córką holenderskiej firmy Vissers. Na p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
po okresie próbnym na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo