Brygadzista Produkcji w Drukarni

Barona HR Services Sp. z o.o..

Brzeg, opolskie

Opis stanowiska pracy

-organizacja i nadzór pracy działów: drukowania, laminacji, cięcia i produkcji worków
-koordynacja działań pomiędzy produkcją a magazynem
-zarządzanie podległymi pracownikami
-wdrażanie i szkolenia na stanowiska pracy nowych pracowników
-utrzymanie dyscypliny pracy
-dbanie o realizację celów jakościowych i ilościowych produkcji
-optymalizacja procesów oraz procedur produkcji
-nadzorowanie stanu bezpieczeństwa pracy, przestrzegania przepisów BHP i p.poż

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie
-szanse na rozwój zawodowy wraz z możliwością nabycia nowych umiejętności i doświadczenia
-artakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

-minimum kilkuletnie doświadczenie w branży opakowaniowej / przetwórstwa folii
- najlepiej osoby mające doświadczenie w drukarni o podobnym profilu działalności
-umiejętność kierowania zespołem pracowników
-umiejętność organizacji pracy
-gotowość do pracy w systemie zmianowym
-umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Firma Barona jest największym dostawcą usług zatrudnienia oraz jedny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca