Brygadzista ORAZ Monter Klimatyzacji i Wentylacji

Real Construct Sp. z o.o

Finlandia, Helsinki, zagranica

Opis stanowiska pracy

Real-Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest firmą budowlano-montażową, zatrudniającą około 200 pracowników. Firma działa od roku 1994. W ciągu tych lat skompletowaliśmy doświadczoną kadrę kierowniczą oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników znających najnowsze technologie budow¬lane. Dysponujemy solidną bazą sprzętową. Mamy duże doświadczenie organizowania pracy w różnych krajach i w różnych systemach prawnych. Pracujemy niemal w całej Europie, a nawet na innych kontynentach: w Chinach, USA, Meksyku, w Brazylii, Turcji czy w Maroku. Wysoka jakość i terminowość naszych robót znajduje uznanie u inwestorów krajowych i zagranicznych, czego wyrazem jest częste zlecanie do realizacji kolejnych inwestycji przez tych samych klientów.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKA:

  • BRYGADZISTA/MONTER KLIMATYZACJI i WENTYLACJI
  • MONTER KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

Lokalizacja: Finlandia, Helsinki

Start: Kwiecień/Maj 2018 roku

OBOWIĄZKI:

  • prace przy montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych,
  • przeprowadzanie uruchomień urządzeń wraz z pomiarami
  • wykonywanie prac serwisowych i naprawczych
  • BRYGADZISTA: kierowanie zespołem

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w serwisowaniu, montażu urządzeń klimatyzacyjnych
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
  • prawa jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia: SEP, spawalnicze itp
  • BRYGADZISTA: język angielski bardzo dobry, umiejętność czytania rysunku technicznego i analizy schematów elektrycznych

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • zorganizowane/opłacone zakwaterowanie
  • zorganizowany/opłacony transport
  • długofalową współpracę
  • dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Real Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Real Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Siewnej 44. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna