Brygadzista na produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży produkcyjnej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in., dodatki świąteczne i wakacyjne)

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako operator/ ustawiacz maszyn
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu
  • Zdolności komunikacyjne i liderskie
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Organizowanie pracy innych osób
  • Rozwiązywanie problemów występujących na linii
  • Raportowanie wyników w systemie komputerowym
  • Kontrola jakości wytwarzanych produktów
  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy