Brygadzista / Monter sieci zewnętrznej wodno - kanalizacyjnej

MAX BAU Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy do naszych budów na terenie Niemiec wykwalifikowanych brygadzistów, monterów sieci zewnętrznej wod.-kan.

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku brygadzisty/montera zew. sieci wod.-kan.
  • wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • umiejętność obsługi niwelatora oraz niwelatora laserowego
  • umiejętność czytania planów oraz rysunków technicznych
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • samodzielność
  • sumienność
  • dokładność oraz rzetelność

Oferujemy

  • stałą pracę
  • wysokie zarobki od 7000 do 12000 PLN netto
  • świadczenia rodzinne
  • urlop niemiecki (SOKA)
  • zapewniamy zakwaterowanie i dojazdy do pracy z Polski do Niemiec, zjazdy do Polski co 2 tygodnie (z możliwością pozostawienia auta na 24 h strzeżonej bazie w Opolu)

Osoby spełniające ww. warunki prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Prezentacja firmy

MAX BAU to uznana firma budowlana z 10-letnim doświadczeniem, której głó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne