brygadzista - monter rurociągów(połączeń kołnierzowych)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Randstad Polska Sp. z o. o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. W ramach projektów Cross Border Staffing oferujemy Państwu pracę zagranicą u naszych klientów w takich państwach jak m.in. Holandia, Belgia, Niemcy i inne.

Dla jednego z naszych holenderskich klientów z branży petrochemicznej poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 25253
Praca stała
Lokalizacja: Holandia

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie 4-8 osobowym zespołem, zapewnienie bezpieczeństwa pracy, monitorowanie jakości wykonanych prac oraz w razie konieczności, za montaż i demontaż połączeń kołnierzowych w rurociągach, montaż i demontaż zaworów i innych części instalacji zgodnie z ustalonymi wymogami.

Oczekiwania:
  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku brygadzisty-montera rurociągów
  • zdolności przywódcze
  • bardzo dobra znajomość rysunku izometrycznego
  • bardzo dobra znajomość schematów rurociągów i oprzyrządowania
  • umiejętność czytania tzw. "work permits"
  • posiadanie certyfikatów: VCA, VVL(bezpieczne przemieszczanie ładunków), FLANGE FITTER, ochrony dróg oddechowych
  • znajomość materiałów, w tym stali węglowej / stali nierdzewnej
  • umiejętność dokonywania pomiarów
  • znajomość języka angielskiego, w tym słownictwa technicznego
  • samodzielność oraz rzetelność w działaniu

Oferta:
  • legalne i stabilne zatrudnienie w Holandii
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w zgranym i wspierającym się zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • możliwość pracy przy kolejnych projektach

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)