Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Tarczyński S.A. jesteśmy czołowym producentem wysokiej jakości wędlin z segmentu Premium, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów paczkowanych w Polsce, z ponad 50% udziałem w rynku w tej kategorii. Firma nieustannie dąży do doskonałości dynamicznie rozwijając się. W tym celu posiada własne laboratorium, zespół technologów, a także rozbudowany dział jakości oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Inwestuje w rozbudowę zakładu, zakup nowoczesnych technologii oraz rozwój pracowników.

Brygadzista (Mistrz Zmiany)

LL/10/2018

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z bezpieczeństwa i higieny pracy

Opis stanowiska:

  • Optymalizacja procesu produkcji, usprawnienie procesów produkcyjnych
  • Rozliczanie zespołu ze wskaźników produkcyjnych
  • Zapewnienie odpowiedniego przepływu surowca/półproduktu między kolejnymi etapami produkcji
  • Odpowiedzialność za koordynowanie i nadzorowanie działań podległego zespołu i pracy linii

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Centrali Firmy Ujeździec Mały
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży spożywczej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy)
  • Pakiet świadczeń socjalnych i pozapłacowych (prywatna opieka medyczna,ubezpieczenie pracownicze oraz bony w okresie świątecznym)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Tarczyński S.A.