Brygadzista Mechanik Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

FNUR Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma FNUR Sp. z o.o. mająca siedzibę w Dąbrowie Górniczej poszukuje kandydatów na stanowisko: Mechanik Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

Zakres zadań:
• wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją i instrukcjami,
• usuwanie bieżących awarii oraz analiza ich przyczyn,
• wykonywanie okresowych przeglądów maszyn zgodnie z planem
• prowadzenie dokumentacji, związanej z naprawami i przeglądami,

Wymagania

Wymagania:
• umiejętność posługiwania się dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną i eksploatacyjną,
• doświadczenie na stanowisku ślusarza lub mechanika,
• wiedza z zakresu budowy i eksploatacji maszyn,
• mile widziana znajomość budowy pras hydraulicznych i mechanicznych
• umiejętność pracy w zespole,
• sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy:
• narzędzia potrzebne do pracy,
• pracę w zgranym zespole,
• korzystne warunki płacowe.

Prezentacja firmy

FNUR sp. z o.o. wywodzi się z prężnego rozwoju firmy Friendly Net, która... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis