Opis stanowiska pracy

Bezpośrednie kierowanie brygadą pracowników oraz wykonywanie prac budowlanych przy budowie suchych zbiorników przeciwpowodziowych, takich jak budowa dróg, układanie płyt drogowych, niwelacja (równanie) podłoża i poszczególnych warstw drogi, wykonywanie podstawowych i bardziej skomplikowanych pomiarów na budowie, czytanie rysunków projektu, wykonywanie innych czynności budowlanych i poleceń Kierownika.

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na budowie

• Umiejętność zarządzania podległym personelem

• Umiejętność czytania rysunków technicznych

• Dodatkowe uprawnienia, np. obsługa zagęszczarek, innych urządzeń - mile widziane

• Prawo jazdy kat. B

• Znajomość j. angielskiego – mile widziana

• Sumienność, odpowiedzialność

• Samodzielność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Dofinansowanie do kart Multisport

• Środki ochrony indywidualnej (odzież, obuwie robocze)

• Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

• Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole

• Wysoką kulturę organizacyjną

Szczegóły przedstawione zostaną podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Firma nie zapewnia zakwaterowania.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

www.powerchina.pl

Prezentacja firmy

PowerChina to jedna z największych grup budowlanych świata, która realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna