Brygadzista magazynu roślin w kulturach in vitro

Vitroflora Laboratorium Kultur Tkankowych

Łochowo, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • praca fizyczna w magazynie roślin,
  • przewożenie opakowań z roślinami do pomieszczeń wzrostowych,
  • układanie na półkach,
  • dbanie o czystość pomieszczeń,
  • pakowanie gotowego materiału do wysyłki lub umieszczanie w chłodniach.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość branży ogrodniczej mile widziana,
  • obsługa komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i sumienność,
  • konsekwencja w działaniu,

Prezentacja firmy:

  • prężnie działająca firma ogrodnicza produkująca materiał wyjściowy dla ogrodników,
  • działalność firmy o zasięgu światowym

Informacje dodatkowe:

  • wynagrodzenie powyżej 2100 zł netto / miesiąc
  • dodatki i premie: premia sezonowa, paczki świąteczne, bogaty fundusz socjalny (dofinansowanie do rekreacji – siłownia, basen, do wypoczynku dzieci , własny ośrodek wypoczynkowy)

Prezentacja firmy

Prężnie działająca firma ogrodnicza produkująca materiał wyjściow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka, Praca Rolnictwo