Brygadzista lakierni proszkowej

Polbram Steel Group

Kleszewo, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• nadzór nad wszystkimi aspektami związanymi ze sprawnym funkcjonowaniem
zmiany na lakierni
• zapewnienie produktu najwyższej jakości poprzez zachowanie wszelkich
standardów jakościowych
• odpowiedzialność za rzetelne wypełnianie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej
• utrzymanie w powierzonym obszarze wszelkich standardów i procedur w zakresie
bezpieczeństwa
• rozdzielanie zadań i motywowanie podległego zespołu

Wymagania

• wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne lub wyższe
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze
lakierni proszkowej (min. 1 rok)
• umiejętność zarządzania kilkuosobowym zespołem
• umiejętność czytania, rozumienia i analizy instrukcji oraz raportów produkcyjnych
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i ustalania priorytetów
• dokładność i sumienność
• dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Wiodący producent systemów ogrodzeniowych z siedzibą w Pułtusku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji