Brygadzista kotłowy z uprawnieniami SEP G2-D

P.P.U.H. Comstal

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Pracownik będzie wykonywał prace związane z nadzorowaniem:

  • remontów bieżących, usuwanie usterek, usuwanie skutków awarii oraz serwis całodobowy celem zabezpieczenia pracy kotłów parowych  i wodnych oraz ich urządzeń pomocniczych,
  • prac modernizacyjnych na kotłach i urządzeniach pomocniczych kotłów parowych i wodnych.

Wymagania

Uprawnienia SEP G2-D do wykonywania pracy na stanowisku dozoru w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu

Prezentacja firmy

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?<br/>1. Projektujemy konstrukcje stalowe, zbio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis