Opis stanowiska pracy

Firma Canexpol Sp. z o. o. w Ostrowi Mazowieckiej, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, zatrudni osobę na stanowisko: BRYGADZISTA - KONSERWATOR

Obowiązki:

  • praca w systemie 4-ro brygadowym,
  • ciągłe doskonalenie organizacji pracy działu,
  • monitorowanie efektywności pracy,
  • optymalizacja parametrów pracy maszyn produkcyjnych,
  • nadzór nad jakością produkcji,
  • nadzorowanie drobnych napraw maszyn i urządzeń,
  • nadzór nad dokumentacją,
  • ustawianie maszyn,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • usuwanie awarii i wykonywanie przeglądów,
  • dokumentowanie napraw i przeglądów,
  • naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność rozwiązywania konfliktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w pracę i dyspozycyjność,
  • staranność i sumienność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach,
  • dynamiczną i ciekawą pracę,
  • zarobki adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

Prezentacja firmy

Firma CANEXPOL Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej, działająca w branży pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości