Brygadzista - Knurów

Adecco Poland Sp. z o.o.

Knurów, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Knurów

Obowiązki:

  • Kierowanie, organizowanie i podział pracy między podległych pracowników oraz kontrola procesu produkcji,
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (sporadycznie)
  • Bieżąca kontrola na poszczególnych etapach procesu,
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji: zdawanie produkcji i wprowadzanie danych do systemu,
  • Nadzór nad ewidencją urlopów, zwolnień lekarskich, badań oraz uprawnień,
  • Opracowanie oraz realizacja planów działań,
  • Nadzór nad przestrzeganiem oraz wdrażanie rozwiązań 5S na wydziale,
  • Szkolenie pracowników z zakresu produkcji, jakości, środowiska, BHP i p-poż oraz nadzorowanie ważności uprawnień,
  • Dbanie o podnoszenie jakości i wydajności działania produkcji,
  • Pełnienie obowiązków dyspozytora zakładu podczas nieobecności Kierownika Wydziału.

Wymagania:

Konieczne:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Kilkuletnie doświadczenie jako operator maszyn produkcyjnych,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • Prawo jazdy kategoria B,
  • Posiadanie uprawnień dozorowych,
  • Znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Aktualne uprawnienia obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:
Ciekawą, pełną wyzwań pracę
w międzynarodowym środowisku;
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w nowoczesnym zakładzie;
Pracę w atmosferze współpracy
w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
Motywacyjny system wynagradzania;
Możliwość rozwoju i szkoleń.

Oferta pracy stałej

Zachęcam do kontaktu! 723 004 319

Numer referencyjny: NB/09/19/KTW/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.