Brygadzista/ Kierownik zmiany

Benett People Sp. z o.o.

Wołomin, mazowieckie

Dla naszego Klienta firmy z branży produkcyjnej, działającej na rynku od ponad 20 lat poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wołomin
M12/17

Zadania:

  • planowanie i koordynowanie zadań produkcyjnych tak, aby zlecenia były wykonane w terminie i zgodnie z normami jakościowymi
  • przydział zleceń dla poszczególnych pracowników
  • dbałość o jakość wyrobu
  • szkolenie nowych pracowników
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • komunikacja wewnętrzna z innymi działami
  • motywowanie pracowników, dbałość o przestrzeganie zasad i dyscypliny pracy
  • analiza błędów, wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych

Wymagania:

  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • minimum 1 rok pracy na podobnym stanowisku
  • dokładność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole i zdolności przywódcze
  • gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • zarobki adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • opiekę medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.