Brygadzista/ Kierownik zmiany

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Estonia, zagranica

Miejsce pracy: Estonia

Numer ref. BKZ/030/JKA

Zadania:

  • Organizacja prac Operatorów
  • Monitorowanie godzin pracy
  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP
  • Praca na maszynach do toreb papierowych - Garant Triumph 5QT lub drukarka Uteco, Onyx do worków papierowych
  • Monitorowanie stanu maszyn i raportowanie nieprawidłowości

Oferujemy:

  • Pracę stałą zgodną z estońskim prawem pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie
  • Bilet lotniczy do Estonii

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w obsłudze maszyn: Garant Triumph 5QT lub z prasą fleksograficzną firmy Uteco, Onyx do worków papierowych
  • Znajomość maszyn pod kątem mechaniki
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego - warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą, brygadą, itp.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials