Brygadzista - Inżynier (praca w Niemczech)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Frankfurt nad Menem, zagranica

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt nad Menem/Hamburg

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie/kierowanie brygadą 10 - 30 osób na stanowiskach elektromonterów, elektryków, pomocników elektryków
  • Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac oraz ich terminowością
  • Koordynacja wykonywanych prac oraz ich konsultacja z Klientem
  • Planowanie pracy, przygotowywanie zestawień materiałowych
  • Raportowanie stanu zaawansowania prac do biura w Polsce
  • Prowadzenie list obecności pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier-elektryk, elektrotechnik lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - współpraca z Klientem z Irlandii - warunek konieczny
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem
  • Uprawnienia dozorowe elektryczne, SEP
  • Dyspozycyjność do pracy na terenie Niemiec
  • Umiejętność organizacji pracy własnej jak i podległego zespołu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność odczytywania rysunków technicznych oraz ich korygowania (znajomość programu AutoCad lub BricsCAD)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kodeksową umowę o pracę + niemiecki aneks
  • Wynagrodzenie w Euro - do finalnego ustalenia na kolejnych etapach procesu rekrutacji
  • Pracę od poniedziałku do piątku (10h dziennie)
  • Zakwaterowanie na terenie Niemiec (hotel pracowniczy lub dom)
  • Transport Jaworzno-Niemcy, Niemcy-Jaworzno oraz transport do pracy na terenie Niemiec
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon komórkowy
  • Wdrożenie do pracy, przekazanie obowiązków

Oferta dotyczy pracy stałej.
Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Adecco kontakt: 607 302 097

Numer referencyjny: 900519/SOS/MK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.