BRYGADZISTA DZIAŁU PRZYGOTOWANIA - RODZIELCA ROBÓT

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Bełżyce, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bełżyce

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Logistyka

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta firmy z branży przemysłowej w Bełżycach pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

NR REF: BRYG/BEL/2014

Obowiązki:

  • rozdzielanie robót w firmie z branży przemysłowej
  • koordynowanie działami firmy
  • obsługa kooperantów
  • przyjmowanie, wydawanie komponentów
  • obsługa elementów z lasera

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe
  • znajomość rysunku technicznego
  • min. rok doświadczenia na stanowisku brygadzisty bądź lidera/ kierownika
  • zaangażowanie
  • kreatywność
  • umiejętnośći szybkiej reakcji w sytuacji " nagle"
  • umiejetność pracy w systemie wielozadaniowości

Oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę tymczasową 2500 netto
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Oferta pracy tymczasowej, nr licencji Agencji 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.