Brygadzista cieśli szalunkowych - zbrojarzy

RECONNECT

Szwecja- Vadstena, zagranica

Opis stanowiska pracy

RECONNECT to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo.

W zakresie Twoich obowiązków będzie się znajdowało prowadzenie grupą cieśli szalunkowych oraz zbrojarzy, nadzór nad wykonywanymi pracami oraz codzienny kontakt z inżynierem projektu. Głównym wykonawcą na projekcie jest jedna z największych szwedzkich firm budowlanych. Projekt to nowe osiedle mieszkaniowe na terenie trzeciego co do wielkości miasta w Szwecji, Malmo.

Wymagania:
Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy jako prowadzący cieśla szalunkowy/zbrojarz
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym – warunek konieczny - codzienny kontakt z w tym języku będzie się odbywał z inżynierem projektu.
Doświadczenie w pracy zagranicą

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie na podstawie Szwedzkiej umowy o pracę.
Stawka od 190 kr brutto na godzinę
Zwrot kosztów dojazdu do i z pracy na miejscu.
Długoterminowy projekt.
Pomoc przy wynajęciu mieszkania.
Odzież oraz narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji