Eterni Norge AS, Norwegia

Norweska Agencja Pracy ETERNI NORGE as, - jedna z największych firm rekrutujących pracowników w Norwegii.

Poszukujemy dla swojego klienta doświadczonego brygadzisty na projekt w okolicach Trondheim i Oslo.

BRYGADZISTA CIEŚLI SZALUNKOWY

Obowiązki: zarządzanie zespołem cieśli szalunkowych, raportowanie do przełożonego.

Wymagania:

  • Wieloletnie doświadczenie zawodowe jako cieśla szalunkowy / zbrojarz,
  • Doświadczanie w zarządzaniu grupą pracownika uzyskane w Norwegii,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Dobra znajomość j. angielskiego lub/i norweskiego, warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na norweskich warunkach.
  • Norweski socjalny system.
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
  • Konsultanta na miejscu.

Miejsce pracy: Trondheim, Oslo (Norwegia)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.