Warbud S.A.

BRYGADA CIESIELSKA

Od: Warbud S.A.
Miejsce pracy: Warszawa, Gdańsk, Kraków

Aktualnie poszukujemy do pracy na budowach na terenie całej Polski:

BRYGADY CIESIELSKIE

Zatrudnione BRYGADY odpowiedzialne będą za:

  • Realizację robót zgodnie z harmonogramem
  • Montaż deskowań ściennych i stropowych w różnych systemach (PERI, ULMA, HUNEBECK itp.)
  • Betonowanie elementów żelbetowych

Wymagamy:

  • Doświadczenia w samodzielnej realizacji zadań w powierzonym zakresie
  • Zaangażowania i solidności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dbałości o przestrzeganie przepisów BHP
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia przy ciekawych obiektach budowlanych
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na ryku
  • Wysokie standardy BHP
  • Wykonanie zadania pod niezależnym żurawiem
  • Możliwość stałej współpracy (umowy) na dłuższy okres czasu
  • Bardzo dobrą organizację pracy i wysokie wydajności
  • Praca w systemie akordowym
  • Możliwość pracy w wybranej lokalizacji na terenie całego kraju

Prosimy osoby przesyłające CV o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Warbud SA, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych.

Warbud S.A.