Opis stanowiska pracy

Układanie płyt chodnikowych, krawężników, kostki brukowej.

Kopanie rowów, wyrównywanie terenów, cięcie płyt przy pomocy narzędzi.

Prace na podstawie projektów i rysunków.

Wymagania

• udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku brukarz,

• doświadczenie w ukladaniu płyt chodnikowych, krawężników, bloczków betonowych, płytek zewnętrznych, wyrównywaniu terenu,

• umiejętność obsługi minikoparki, wywrotki, szlifierki

• dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz

• gotowość do ciężkiej pracy fizycznej,

• min. komunikatywna znajomość j. angielskiego,

• prawo jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.

Oferujemy:

• wynagrodzenie przez pierwsze 2 tyg. – 130 DKK następnie 140 DKK brutto/h.

• rozpoczęcie pracy od zaraz– umowa na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia,

• możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,

• umowę gwarantującą warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,

• ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,

• możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.,

• opieka koordynatora,

• wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.,

• pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia),

• 12.5% dodatku urlopowego do każdej przepracowanej godziny.

• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz (możliwość długotrwałej współpracy).

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią duńskiej firmy BlueCollar A/S. Specjalizujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji