Brukarz z elementami prac ogrodowych

LeasingTeam Sp. z o.o.

Niemcy - Simmerath, zagranica

CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Simmerath

Agencja Pracy CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nr w rejestrze 8148 dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko :

Opis stanowiska:

- prace brukarskie (układanie kostki brukowej)

- pełen zakres prac związanych z zakładaniem, rewitalizacją oraz utrzymaniem ogrodów oraz terenów zielonych

- prace ziemne

Oferujemy:

- praca na podstawie transgranicznego delegowania

- wynagrodzenie godzinowe uzależnione od doświadczenia i umiejętności: specjalista - 12,50 euro brutto/h

- 40 godzinny tydzień pracy, możliwość pracy w dodatkowych godzinach oraz w soboty

-  standardowy czas pracy: 08:00 - 17:00

- płatne urlopy oraz dni świąteczne przypadające w dni robocze

- zapewniona darmowa kwatera

- zapewnione przejazdy z siedziby firmy na miejsca wykonywanej pracy

Wymagamy:

- wykształcenia kierunkowego lub długoletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- umiejętności układania kostki brukowej

- dobrej organizacji pracy

- umiejętności posługiwania się narzędziami niezbędnymi narzędziami do wykonywania prac

- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego