Brukarz - Robotnik drogowy

FallWork Sp. z o.o.

Kobyłka, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kobyłka

Brukarz / robotnik drogowy w renomowanej Firmie budowlanej
lokalizacja: Kobylka

Opis stanowiska:
Samodzielny brukarz, potrafiący przygotować podłożę, ustawić krawężniki, wykonać plant.

OFERUJEMY:
• umowę zlecenie
• atrakcyjne wynagrodzenie 18 zł netto
• legalizacja pobytu i pracy dla obcokrajowców
• pracę od zaraz
• praca 5-6 dni w tygodniu
• darmowe zakwaterowanie dla pracowników w pobliżu od zakładu

Oferta jest skierowana również dla obywateli Białorusi i Ukrainy
Za szczegółową informacją prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.
Zapraszamy również bezpośrednio do biura Fallwork ul. Towarowa 35, piętro 5, Poznań.

Бруковщик/дорожный работник в проверенной строительной компании
Месторасположение: Kobylka

Описание вакансии:
Укладчик асфальта способный подготовить землю, установить бордюры, сделать план

Мы предлагаем:
- гражданско-правовой договор
- привлекательная зарплата в размере 18 злотых нетто
- легализация проживания и работы иностранцев в Польше
- быстрое трудоустройство
- 5-6 дней в неделю
- предоставляем жилье для сотрудников недалеко от производства бесплатно

Предложение также адресовано гражданам Беларуси и Украины
Для получения подробной информации, пожалуйста, свяжитесь с нами по номеру
• 883 993 306
• 884 399 130
• 883 983 667

Мы также приглашаем вас непосредственно в офис Fallwork, ul. Towarowa 35, этаж 5, Познань.

WYMAGANIA:
• umiejętność prawidłowego wykonania i zagęszczenia podbudowy pod drogę
• umiejętność prawidłowego postawienia krawężnika w odpowiednich spadkach i wysokościach
• umiejętność prawidłowego wykonania plantu pod kostkę
• umiejętność regulowania włazów żeliwnych i innych urządzeń znajdujących się w pasie drogi
• umiejętność pracy z rozkładarką mas bitumicznych (z asfaltem)
• doświadczenie min. 5 lat

ТРЕБОВАНИЯ:
- способность правильно создавать и уплотнять фундамент дороги
- способность правильно размещать бордюр на правильной высоте
- способность правильно изготовить растение под лодыжкой
- способность регулировать чугунные люки и другие устройства на дорожной полосе
- способность работать с битумными смесителями (с асфальтом)
- опыт мин. 5 лет
- разговорный польский язык