Opis stanowiska pracy

(Aplikuj nawet jak nie masz doświadczenia. Nasze wsparcie i wdrożenie do zawodu zapewni Ci wiedzę i pewność siebie. Studentów zapraszamy na STAŻ/PRAKTYKI w ramach oferowanego stanowiska.)

Aktualnie poszukujemy dynamicznych i kreatywnych osób do Departamentu Obsługi Klienta.

Kim jesteśmy?

Dom Inwestycyjny BF
Jesteśmy polską spółką działająca na rynku inwestycji/finansów ponad 10 lat. Pracuje dla 60 specjalistów w kilku miastach Polski. Realizujemy projekty dla największych międzynarodowych instytucji finansowych, banków inwestycyjnych oraz funduszy.

Jeśli jesteś osobą:
- lubiącą kontakt z klientem
- chcesz poszerzyć swoja wiedzę na temat handlu lub finansów
- sfokusowaną na swoją karierę, uczciwą, kreatywną i podejmującą wyzwania

Aplikuj. Będziesz uczestniczyć w pracach:
- Obsługi i sprzedaży
- Agenta transferowego
- Data Administration

Obowiązki:
- wsparcie w procesach transakcyjnych
- udział w projektach sprzedażowych
- codzienna współpraca z innymi członkami zespołu

Możesz liczyć:
- przyspieszenie swojej kariery
- elastyczne godziny pracy
- poszerzenie znajomości narzędzi z rynku kapitałowego
- wysokie zarobki

W BF oferujemy:
- miejsce gdzie zrealizujesz swoje ambicje zawodowe
- przyjemną NIE korporacyjną atmosferę
- rewelacyjną lokalizację w nowoczesnym biurze w Krakowie

Wyślij CV i dowiedz się więcej.

Zapraszamy

Prezentacja firmy

O NAS <br/> <br/>Jesteśmy nowoczesną firmą finansową działająca na rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta