Opis stanowiska pracy

Profika Broker Sp. z o.o.

Jesteśmy brokerem ubezpieczeniowym specjalizującym się w obsłudze przedsiębiorstw. Szczycimy się wysokimi standardami pracy oraz bezkompromisową obroną interesów naszych Klientów. Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom efektywnej ochrony ubezpieczeniowej za najlepszą możliwą cenę.

Poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Broker Ubezpieczeniowy

Opis stanowiska:
  • opracowywanie programów ubezpieczenia,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych i negocjacje z ubezpieczycielami,
  • opracowywanie porównań ofert ubezpieczenia i rekomendacji dla klientów,
  • utrzymywanie bieżących relacji z klientami i towarzystwami ubezpieczeniowymi,
  • mile widziana gotowość do aktywnego pozyskiwania klientów

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w branży ubezpieczeniowej (najlepiej na stanowisku brokera w firmie brokerskiej),
  • zdany egzamin brokerski lub w trakcie przygotowań, znajomość rynku ubezpieczeniowego,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz sprawnej i terminowej realizacji powierzonych zadań,
  • dokładność w pracy, odpowiedzialność i rzetelność,
  • dobra znajomość jęz. angielskiego (ubezpieczeniowego) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub innej dopasowanej do pracownika,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • etyczną kulturę organizacyjną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Informacje o Spółce na stronie: www.profika-broker.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia