Opis stanowiska pracy

Biuro Brokerów Ubezpieczeniowych Maxima Fides Sp. z o.o. w Łodzi, posiadające ponad 20-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeń, poszukuje pracownika na stanowisko:

Broker Ubezpieczeniowy.

Miejsce pracy: Łódź

Głównym zadaniem Brokera będzie obsługa Klientów w zakresie ubezpieczeń majątkowych.

Opis stanowiska:

  • pełna obsługa w zakresie ubezpieczeniowym Klientów Spółki
  • budowanie trwałych i rentownych relacji z Klientami Spółki
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • aktywny rozwój portfela
  • nadzór nad procesem likwidacji szkód

Od Kandydatów oczekujemy:

  • uprawnień do wykonywania czynności brokerskich (zdany egzamin brokerski) lub gotowość do ich uzyskania w niedługim czasie
  • co najmniej 2-letniego doświadczenie w pracy w biurze brokerskim lub zakładzie ubezpieczeń
  • dobrej znajomości rynku usług ubezpieczeniowych
  • doświadczeń w relacjach B2B
  • mile widziana znajomość ustawy prawo zamówień publicznych i doświadczenie w obsłudze klientów sektora publicznego
  • dobrej organizacji pracy
  • samodzielności
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • bardzo dobrej obsługi pakietu MS Office
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub współpracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników
  • jasną i czytelną ścieżkę kariery zawodowej
  • ubezpieczenie na życie i zdrowotne na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BBU Maxima Fides Sp. z o.o., ul Gdańska 91, 90-613 Łódź, zawartych w złożonych przez mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”

Prezentacja firmy

Biuro Brokerów Ubezpieczeniowych \"Maxima Fides\" jest podmiotem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting