BRANŻA DROBIARSKA PRACA NA DŁUŻSZY OKRES CZASU

Covebo Work Office Sp. z o.o.

NIJKERK, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: NIJKERK

OPIS STANOWISKA PRACY:

- pakowaniu filetów drobiowych na zmechanizowanej linii produkcyjnej

- wykrawaniu filetów z drobiu za pomocą noża (dla osób z doświadczeniem,

   bądź chętnych do nauki wykrawania)

- zrywaniu polędwiczek

- nabijaniu korpusów na haki

- innych pracach produkcyjnych

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność na 26 lub 52 tygodnie

- brak przeciwwskazań do pracy w temperaturze 0-6 stopni

- mile widziane doświadczenie w branży drobiarskiej

- mile widziane prawo jady kat.B

 OFERUJEMY:

 -Pracę na dłuższy okres czasu

- Ubezpieczenie

- Zakwaterowanie

- Opiekę Polskiego koordynatora

- Comiesięczne wynagrodzenie

- Pracę w miłej przyjaznej atmosferze

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.