Michael Page Michael Page

Brand Manager

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG działającej w kategorii żywności dziecięcej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Brand Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie marką na Polskim rynku we wszystkich kanałach sprzedaży.
* Doświadczenie w zarządzaniu markami w branży FMCG
* Budowanie strategii marketingowej dla danego brandu

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG oferująca produkty z kategorii żywności dziecięcej. Marki i produkty, znajdujące się w portfolio produktowym są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w swoim segmencie. Obecnie poszukujemy zaangażowanej i energicznej osoby na stanowisko Brand Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za samodzielne zarządzanie marką na poziomie lokalnym.

Opis stanowiska

* Tworzenie i realizacja strategii rozwoju marki/produktu na poziomie regionu
* Inicjowanie rozwoju nowych produktów na podstawie wiedzy rynkowej i analizy trendów
* Tworzenie briefów komunikacyjnych i współpraca z agencją podczas opracowywania planów komunikacyjnych
* Zarządzanie marketingiem mix marki (polityka promocyjna i cenowa, zarządzanie asortymentem etc.)
* Zarządzanie budżetem marketingowym danego brandu
* Odpowiedzialność za P&L podległej marki

Profil kandydata

* Około 4 letnie doświadczenie w strukturach marketingu w branży FMCG
* Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów, zarządzaniu budżetem i P&L marki
* Praktyczne doświadczenie w pracy z analizą danych rynkowych
* Wysoka świadomość biznesowa, wyczucie rynku oraz panujących trendów
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* Wykształcenie wyższe - preferowany profil ekonomiczny
* Innowacyjne i kreatywne podejście do pracy

Oferujemy

* Możliwość rozwoju i budowania kariery zawodowej w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji i rozpoznawalnych markach
* Pracę w dynamicznej organizacji
* Serdeczną atmosferę i środowisko ludzi z pasją
* Pakiet benefitów firmowych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page