Brand Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG (food), jednego z liderów w swojej kategorii poszukujemy osoby na stanowisko

Brand ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie strategii, planów i wizerunku marki
  • Wprowadzanie innowacji
  • Odpowiedzialność za P&L
  • Monitoring działań konkurencji
  • Współpraca z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi (min. dział sprzedaży, trade marketing i R&D)

Wymagania:

  • Minimum 2 lata na stanowisku Junior Brand Managera (lub pokrewnym) w branży FMCG
  • doświadczenie w kampaniach lokalnych będzie dodatkowym atutem
  • zdolności analityczne
  • strategiczne myślenie
  • samodzielność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Międzynarodowe środowisko biznesowe
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.