Orienta Polska Sp. z o.o.
Certyfikat agencji zatrudnienia nr 13347.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Brand Manager

Miejsce pracy: 00-845 Warszawa

Dla naszego klienta firmy zajmującej się sprzedażą i dystrybucją alkoholi poszukujemy Brand Managera.

Zakres obowiązków:
- Tworzenie oraz realizacja strategii i planów marketingowych produktów
- Odpowiedzialność za budżet marketingowy
- Koordynacja działań wizerunkowych, promocyjnych i eventowych
- Współpraca z zewnętrznymi agencjami
- Prowadzenie bieżącej dokumentacji w dziale marketingu
- Monitorowanie działań konkurencji oraz analiza rynku
- Ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz oddziałem firmy na Litwie

Oferujemy:
- Stałe wynagrodzenie + premie
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, karta paliwowa, laptop, telefon służbowy)

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
- Wykształcenie wyższe, preferowane marketing i zarządzanie
- Doświadczenie we wprowadzaniu nowych marek na rynek
- Znajomość rynku alkoholi będzie dodatkowym atutem
- Umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Wysoka motywacja do pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.