Orienta Polska Sp. z o.o.
Certyfikat agencji zatrudnienia nr 13347.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Branch Manager

Miejsce pracy: Katowice

Poszukujemy osoby, która zarządzałaby nowo-otwartym oddziałem Orienty na Śląsku.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy oddziału (realizacja procesów rekrutacyjnych, badanie lokalnego rynku i pozyskiwanie nowych klientów, zarządzanie pracownikami wewnętrznymi, praca administracyjna)
  • Współpraca z głównym oddziałem w Warszawie, kontakt z innymi oddziałami w Polsce i we Włoszech
  • Dbanie o pozytywny wizerunek agencji i wysokie standardy usług

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Realny wpływ na rozwój firmy na rynku polskim
  • Atrakcyjny system motywacyjny

Wymagania:

Doświadczenie w sektorze HR (mile widziana wcześniejsza praca w agencji zatrudnienia)

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziana znajomość języka włoskiego

Wykształcenie humanistyczne (preferowana psychologia)

Zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Gotowość do pracy pod presją czasu

Prawo jazdy kat. B

Nastawienie na osiąganie celów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.