Branch Manager Poznan

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w sektorze maszyn i pojazdów użytkowych. Firma obecna jest na polskim rynku od wielu lat, zapewnia najlepszej jakości doradztwo techniczne i rozwiązania produktowe.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:
Dyrektor Oddziału (w regionie obejmującym trzy województwa).

Opis stanowiska:

- Główne zadanie koncentruje się na zarządzaniu 10-cio osobowym zespołem sprzedaży (działający w terenie)
- Aktywny udział w wyniku sprzedażowym oddziału
- Zwiększanie wartościowego udziału w rynku poprzez realizację powierzonej strategii sprzedażowej
- Zarządzanie relacjami biznesowymi z klientami, pro aktywne poszukiwanie nowych obszarów rozwoju z istniejącymi oraz nowymi klientami
- Strategiczne zarządzanie działaniami sprzedażowymi
- Analiza danych rynkowych, umiejętność prezentacji konstruktywnych wniosków
- Gotowość do częstych podróży służbowych (50% czasu pracy)

Kogo szukamy:

- Minimum 8 lat doświadczenia w branży samochodów użytkowych, maszyn lub pokrewnej sprzedaży B2B
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym, doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji, prezentacji
- Wykształcenie Wyższe, Zarządzanie lub Kierunki Techniczne
- Umiejętność nawiązywania relacji na różnych poziomach organizacji klienta.
- Dynamizm w działaniu, umiejętność prezentowania innowacyjnych strategii działania
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Gotowość do pracy w Poznaniu

Prezentacja firmy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management