BPO Business Development Manager

Sii Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa
Wyzwania przed Tobą:

W związku z rozwojem portfela usług świadczonych przez Centrum Kompetencyjne BPO & Business Consulting poszukujemy osoby na stanowisko Business Development Managera.

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży usług w sektorze B2B i jesteś gotowy do podjęcia wyzwania jakim będzie pozyskiwanie krajowych i zagranicznych klientów w obszarze konsultingu i BPO prześlij nam swoją aplikację.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój biznesu w zakresie sprzedaży usług consultingowych i BPO m.in.  w obszarze HR, Administration, Finance and Accounting
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży bankowej, produkcyjnej, handlowej i usługowej na rynkach krajowych i zagranicznych
  • Identyfikowanie potencjalnych możliwości sprzedażowych w aktualnym portfolio klientów
  • Samodzielna organizacja i prowadzenie procesu sprzedaży, w tym spotkania z klientami, przygotowywanie prezentacji i ofert oraz koordynacja umów
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Współtworzenie strategii marketingowej i sprzedażowej produktów i usług consultingowych i BPO
  • Wspieranie rozwoju biznesu poprzez uczestnictwo w procesie pre-sales oraz udzielanie wsparcia siłom sprzedaży Sii
  • Działanie w zgodzie z misją, głównymi celami oraz kluczowymi wartościami firmy
Oczekiwane umiejętności:
  • Minimum 3 - letnie doświadczenie w sprzedaży projektów i usług, w tym usług consultingowych
  • Doświadczenie w sprzedaży usług BPO będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość procesów biznesowych w obszarach takich jak:  HR, Payroll and Personnel Administration, Finance and Accounting
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów
  • Wykształcenie wyższe
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i nawiązywania relacji
  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert handlowych oraz w prowadzeniu prezentacji przed wyższą kadrą menadżerską
  • Silna orientacja na rezultaty, zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Pasja, „Can do attitude”
Korzyści dla Ciebie:
  • Dołączysz do Lidera. Zatrudniając ponad 4 000 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy i bezdyskusyjnym numerem 1 wśród firm IT i inżynierii w Polsce!
  • Zaoferujemy Ci konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + bonus uzależniony od wyników biznesowych)
  • Zaoferujemy Ci wszelkie niezbędne narzędzia do pracy (m.in samochód służbowy)
  • Będziesz mieć możliwość rozwoju nowego obszaru usług w Sii
  • Gwarantujemy Ci wiele możliwości rozwoju dzięki naszej aplikacji Job Changer, która umożliwi Ci zmianę projektu, obszaru działalności czy miejsca pracy
  • Będziesz pracować z najlepszymi ekspertami w pełnych pasji zespołach
  • Czeka na Ciebie Najlepsze Miejsce Pracy z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
  • Wesprzemy Cię w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
  • Zaprosimy Cię do udziału w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
  • Spodoba Ci się nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biuro w dogodnej lokalizacji
Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie